TXGN6-12 Inflatable kaloni kabineti

Përshkrim i shkurtër:


 • Port: Tianjing
 • Furnizimi Aftësia: TENPRO
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Karakteristikat e produktit

  Produktet përforcuara izolues

  lartësi Customizable lartë

  TXGN6-12

  kaloni kabineti inflatable

  Përshkruajë

  Kaloni kabineti është mënyra modular njësi, të cilat mund të kombinohen sipas përdorime të ndryshme, dhe është i përbërë nga njësi fikse dhe njësitë e zgjeruar për të përmbushur nevojën e përdorimit fleksibël të kabinetit kompakt kaloni në nënstacione të ndryshme.

  TXGN6-12 kaloni kabineti inflatable është një sistem i mbyllur plotësisht. Gjithë komponentët e saj të gjalla dhe çelsin janë të mbyllur në shell çelik inox, e tërë pajisja kaloni nuk është prekur nga kushtet e jashtme të mjedisit, kështu që mund të sigurojnë besueshmërinë funksionimin dhe sigurinë personale, dhe të kuptojë tipar i pa mirëmbajtje. Me zgjedhjen busbar të zgjeruar, çdo kombinim mund të arrijë modularizimin plotë. Extended sigurisë busbar izolimin dhe mbrojtur për të siguruar besueshmërinë e lartë dhe sigurinë. type TXGN6-12 kaloni inflatable kabineti gjithashtu mund të ofrojnë zgjidhje automatizimi TV, formojnë konceptin e kaloni inteligjente, dhe për të minimizuar ngarkesën e punës së instalimit në terren dhe debugging.

  TXGN6-12 lloj kaloni inflatable kabineti është konfigurimi jo-standarde zgjeruar dhe konfigurimit standarde zgjeruar. Për shkak të kombinimit të modulit të plotë dhe gjysmë modul dhe zgjerueshmëri e vet, ajo ka fleksibilitet shumë të veçantë.

  TXGN6-12 lloj kaloni inflatable zbaton standarde GB.

  Jeta Dizajni në kushte shtëpie (20 ℃) ​​kalon 30 vjet.

  Modeli i produktit dhe kuptimi

  T XGN6 - 12 - 630

  Vlerësuarat aktuale

  tension të vlerësuarat

  type inflatable kaloni kabineti

  Enterprise Code (TENPRO Power Technology)

  funksion të projektimit

  1. TXGN6-12 seri kabineti inflatable gaz SF6 si harkut dhe izolimin mesme.
  2. Kabineti Switch është mbyllur plotësisht, izoluar plotësisht; zbarrave, kaloni dhe të jetojnë pjesë janë mbyllur në mënyrë të sigurtë në shell çelik inox
  3. Dhoma është e mbushur me gaz SF6 e 1.4bar, dhe shkalla e mbrojtjes është deri në IP67 :. Pajisja e tërë switch është plotësisht i lirë nga ndikimi i kushteve të jashtme mjedisore. Edhe në kushte ekstreme të tilla si zhytjes në ujë përkohshmërinë, kaloni mund të operohet normalisht dhe produkti mund të jetë pa mirëmbajtje për jetën.
  4. Kaloni Kabineti ka një pajisje të përsosur "pesë parandalimi" interlocking, të cilat mund të eliminuar plotësisht personel dhe pajisje mosfunksionim të shkaktuara nga gabimi njerëzor.
  5. Të gjitha kabinete kaloni kanë të sigurta kanale të besueshme lehtësim presion, madje edhe në raste ekstreme për të siguruar sigurinë personale e operatorëve.
  6. Kabineti Switch është e ndarë në kombinim fiks njësi dhe kombinim njësi e zgjeruar.
  7. kabinete kaloni janë fronted zakonisht brenda dhe jashtë vijës, dhe gjithashtu mund të jetë i instaluar në vende të ndryshme për të arritur dalje anë ose zgjerimin anësor
  8. Madhësia e kabinetit është i përshtatshëm për të instaluar dhe mund të jenë të përshtatshme për hapësirë ​​të vogël dhe kushtet e këqija të mjedisit.
  9. kabineti kaloni mund të konfigurohet elektrike, kontrollin dhe zbulimin e pajisjeve të largëta në përputhje me nevojat e ndryshme të përdoruesve.

  parametër teknik

   

  C kaloni ngarkesës modul

  Moduli F kombinuar pajisjet elektrike

  Moduli V

  Moduli CB

  kaloni vakum

  Izolimi / switch argumentim

  vakuum (qark) siguresa

  Izolimi / switch argumentim

  tension të vlerësuarat

  KZ

  12

  12

  12

  12

  12

  12

  frekuenca të vlerësuarat

  HZ

  50

  50

  50

  50

  50

  50

  frekuencë të energjisë përballojë tensionit (njëjtë / thyer)

  kV

  42/48

  42/48

  42/48

  42/48

  42/48

  42/48

  frekuenca Lightning përballojë tensionit

  kV

  75/85

  75/85

  75/85

  75/85

  75/85

  75/85

  Vlerësuarat aktuale

  A

  630

  注 1)

  630

   

  1250/630

   

  Kapaciteti Breaking

   

  Vlerësuar me mbyllur-loop thyerja e tanishme

  A

  630

   

   

   

   

   

  Vlerësuar akuzuar kabllor dhe thyerja e tanishme

  A

  10

   

   

   

   

   

  Vlerësuar me qark i shkurtër marrje aktuale (pik)

  A

  50

   

   

   

   

   

  Vlerësuar me pik përballoj aktuale

  kA

  50

   

   

   

   

   

  Vlerësuar me kohë të shkurtër të përballojë rrymën

  kA / 35

  20

   

   

   

   

   

  Vlerësuar me qark i shkurtër thyerja e tanishme

  kA

   

  31.5

  20

   

  25

   

  Vlerësuar transferimi aktual

  A

   

  1700

   

   

   

   

  aktuale maksimale e siguresave

  A

  -

  125

   

   

   

   

  rezistenca loop

  -N

  ≤300

  ≤600

   

   

   

   

  jeta mekanike

  kohët

  5000

  3000

  5000

  2000

  5000

  5000

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Kupën

  Related Products

  WhatsApp Online Chat!