TFZ (R) N-series 40.5 kaloni tensionit të lartë dhe pajisje të plotë

Përshkrim i shkurtër:


 • Port: Tianjing
 • Furnizimi Aftësia: TENPRO
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Karakteristikat e produktit

  · Toleranca Integruar i funksionimit pranverës

  · Kapacitet të fortë mjedisor

  · Të përshtatshme për operacion të shpeshta

  · Operacion Përmirësimi side

  TFZ (R) N-40.5 seri

  kaloni lartë të tensionit dhe pajisje të plotë

  Përshkruajë

  TFZN-40.5 / T1250-20 shtëpie AC tensionit të lartë kaloni ngarkesës vakum (në tekstin e mëtejmë kaloni ngarkesës vakum) dhe TFZRN- 40.5D / T100-31.5 AC shtëpie me tension të lartë të ngarkesës vakum switch- siguresat aparat kombinim (në tekstin e mëtejmë kombinim) janë projektuar dhe zhvilluar nga kompania jonë sipas GB3804 dhe GB16926. Ai është i përshtatshëm për rrjetin me AC 50 Hz, vlerësuarat tensionit 40.5kV. Ajo është projektuar për të energjisë së erës diellore sistemit të energjisë 35kV, dhe ajo mund të përdoret për të kullë të energjisë së erës instalimit mur, ose të përdoren në sistemin e energjisë 40.5kV ose kuti nënstacion si një njësi e veçantë elektrike. Struktura e produktit është shkencore dhe të arsyeshme. Mekanizmi kaloni operativ pranverë miraton mekanizmin e transmetimit me dy faza i cili është zhvilluar nga kompania jonë dhe mori patentën e shpikjes kombëtare. Operacioni është i thjeshtë dhe i besueshëm.

  Përshkrimi Model

  model

  emër

  TFZN-40.5

  AC Indoor tensionit të lartë kaloni ngarkesës vakum

  TFZRN-40.5

  AC Indoor tensionit të lartë të ngarkesës vakum switch-siguresave combiner

  AC Indoor tensionit të lartë kaloni ngarkesës vakum

  Xer

  zx

  kushtet mjedisore

  1. Më poshtë 1000 metra mbi nivelin e detit;
  2. Temperatura e sipërme të ajrit të ambientit është 50 ℃ dhe limiti i ulët është -25 ℃. Temperatura mesatare ditore nuk e kalon 45 ° C.;
  3. Lagështia relative: vlera mesatare ditore nuk është më i madh se 95 dhe vlera mesatare mujore është jo më i madh se 90.
  4. Ajri përreth nuk është e kontaminuar në mënyrë të konsiderueshme nga pluhuri, tymi, gazeve korrozive apo të djegshme, avujve ose mjegulla kripë;
  5. Amplituda i ndërhyrjes elektromagnetik i detyruar në sistemin sekondar është jo më shumë se 1.6kV;
  6. Intensiteti sizmik nuk duhet të kalojë 7 gradë dhe prirje nuk duhet të kalojë 5 gradë.

  Shënim: E mësipërme janë kushtet mjedisore për përdorimin e kaloni konfigurimit konvencionale. Nëse keni nevojë për të vepruar në rrethana të veçanta (të tilla si lartësi të madhe, llak koncentruar kripë, shumë të nxehtë dhe shumë të ftohtë), ju lutem referojuni detajet e rendit në faqen e fundit.

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni House

  Related Products

  WhatsApp Online Chat!