• 天力普2
  • 天力普4
  • 天力普5_看图王

Mirë se vini në kompaninë tonë!

Me më shumë se 16 vjet përvojë të pasur.

TENPRO Elec-POWER SCI-TECH LLC (Kinë) është një teknologji të lartë Sino-së jashtme të përbashkët me vitalitet dhe inovacionit. Kompania merr "me teknologji si thelbi, risi e bën rrjeti i shpërndarjes më inteligjente" si filozofia e biznesit të gjithë kohën dhe kjo hulumtime, zhvillon, prodhon dhe shitjes automatizimi produktet e terminalit inteligjente e rrjetit të shpërndarjes si pionier i industrisë zgjuar rrjetit. Produkteve përfshin inteligjente demarkacionit kaloni kontrollues të serisë TF (terminal ushqyes), shpërndarjes inteligjent stacionit automatizimi terminalin e seri TD, terminali inteligjente shpërndarjes së seri TT, status zgjuar Linjë shpërndarja monitorimin e seri TM (sistemit) ...

  • t2
  • 2x
  • tt

Produkte të reja

Aplikimet

Historia Zhvillimi

WhatsApp Online Chat!